~**~InNoCeNt LoVe~**~
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


**Un forum pentru toti iubitorii anime.Aici veti gasi informatii despre anime-urile voastre preferate, distractie si multi prieteni**
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Kaleido Star-Parere

In jos 
4 participan?i

Note
3
Kaleido Star-Parere Vote_lcap0%Kaleido Star-Parere Vote_rcap
 0% [ 0 ]
4
Kaleido Star-Parere Vote_lcap0%Kaleido Star-Parere Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5
Kaleido Star-Parere Vote_lcap0%Kaleido Star-Parere Vote_rcap
 0% [ 0 ]
6
Kaleido Star-Parere Vote_lcap0%Kaleido Star-Parere Vote_rcap
 0% [ 0 ]
7
Kaleido Star-Parere Vote_lcap0%Kaleido Star-Parere Vote_rcap
 0% [ 0 ]
8
Kaleido Star-Parere Vote_lcap0%Kaleido Star-Parere Vote_rcap
 0% [ 0 ]
9
Kaleido Star-Parere Vote_lcap0%Kaleido Star-Parere Vote_rcap
 0% [ 0 ]
10
Kaleido Star-Parere Vote_lcap100%Kaleido Star-Parere Vote_rcap
 100% [ 4 ]
Total voturi : 4
 

AutorMesaj
Wazuka Kaminaga
Newbie
Newbie
Wazuka Kaminaga


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 29
Localizare : Japonia
Data de inscriere : 27/07/2008

Kaleido Star-Parere Empty
MesajSubiect: Kaleido Star-Parere   Kaleido Star-Parere Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 10:07 pm

Ei ce parere aveti despre acest anime? Mie imi place foarte mult e superb la fel si personajele de data asta l-am urmarit pana la capat mie mi se pare interesant,atractiv si plin de viata.Eu ii dau nota 9,98.Spun ca o merita ,,dupa parerea mea.Deci acesta se rotunjeste la 10. bounce
Sus In jos
http://rose-anime.forumgratuit.ro/
Dia
Founder
Founder
Dia


Numarul mesajelor : 41
Varsta : 30
Localizare : ~*~Pe undeva prin Bucuresti~*~
Data de inscriere : 14/07/2008

Kaleido Star-Parere Empty
MesajSubiect: Re: Kaleido Star-Parere   Kaleido Star-Parere Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 10:18 am

Hmmm mie una mi-a placut foarte mult.Povestea originala din care poti invata destule lucruri utile^^,personajele bine conturate,grafica si ea foarte buna,in ceea ce priveste coloana sonora pot spune ca toate melodiile m-au inebunit^^..ca nota..hmm..pai un 9.92

P.S. Btw..care sunt personajele voastre preferate^^?

Al meu e Sora pentru ca mereu a fost puternica si optimista chiar si in cele mai rele situatii @__@.Mereu cu zambetul pe buze,dispusa sa isi ajute prietenii cu orice^^,o fata care stie sa viseze,sa traiasca si sa ii faca si pe ceilalti de langa ea sa fie fericiti^^
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro
Wazuka Kaminaga
Newbie
Newbie
Wazuka Kaminaga


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 29
Localizare : Japonia
Data de inscriere : 27/07/2008

Kaleido Star-Parere Empty
MesajSubiect: Re: Kaleido Star-Parere   Kaleido Star-Parere Icon_minitimeLun Iul 28, 2008 12:27 pm

-Iar eu...pai personajele mele preferate sunt; In primul rand Sora mereu isi pune sufket in tot ceea ce face;se antreneaza din greu pt. a face inimile publicului sa fie pure sa joce toti pe scena in armonie...si ca are un vis foarte frumos o scena fara lupte ;si imi mai place ca e increzuta ;incapatanata (ca nu se da batuta pan' nu reuseste sa fac corect schema) apoi imi place si Rosetta maidemult era persinajul meu favorit imi place ca se schimba-se dintr-o vipera intr-o fiinta minunata si cu suflet mare....astea ar fi...
Sus In jos
http://rose-anime.forumgratuit.ro/
Andreiutza
Newbie
Newbie
Andreiutza


Numarul mesajelor : 14
Varsta : 30
Localizare : Zero's bed.
Data de inscriere : 02/08/2008

Kaleido Star-Parere Empty
MesajSubiect: Re: Kaleido Star-Parere   Kaleido Star-Parere Icon_minitimeSam Aug 02, 2008 7:57 pm

Kaleido Star a fost al doilea anime care mi'a placut foarte mult [nu, primul nu este Sailor Moon XD].
De ce imi place? Pentru ca are un mesaj de transmis, iti poate schimba modul de viata si mentalitatea. Si pentru ca m'a ajutat sa depasesc putin lenea care e stapana pe mine si m'a facut sa fac cateva exercitii XD

Ca personaj preferat este Sora. Este genul de fata care nu se batuta orice'ar fi, este o luptatoare. Imi place foarte mult de ea ^^
Sus In jos
http://e-shuushuu.net/
Spinzuratoarea Demonilor
Newbie
Newbie
Spinzuratoarea Demonilor


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 30
Localizare : Lumea Demonilor
Data de inscriere : 20/07/2008

Kaleido Star-Parere Empty
MesajSubiect: Re: Kaleido Star-Parere   Kaleido Star-Parere Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 1:50 pm

Ador acest anime!E preferatul meu! Cel mai mult ma impresionat exercitiile efectuate la trapez!Angel Act,Legendara Manevra Freedom si altele sunt bine gindite si dau animeului nota 10!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Kaleido Star-Parere Empty
MesajSubiect: Re: Kaleido Star-Parere   Kaleido Star-Parere Icon_minitime

Sus In jos
 
Kaleido Star-Parere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» OEntru fanii anime si Kaleido Stage
» Japonia-parere
» Hell Girl-parere

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~**~InNoCeNt LoVe~**~ :: ^*^Anime & Manga^*^ :: **K**-
Mergi direct la: