~**~InNoCeNt LoVe~**~
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


**Un forum pentru toti iubitorii anime.Aici veti gasi informatii despre anime-urile voastre preferate, distractie si multi prieteni**
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Yu Yu Hakusho-Pareri

In jos 
2 participan?i

Ce parere aveti despre acest anime?
Foarte interesant,merita sa fie vazut
Yu Yu Hakusho-Pareri Vote_lcap100%Yu Yu Hakusho-Pareri Vote_rcap
 100% [ 3 ]
Interesant,alta parere nu am.
Yu Yu Hakusho-Pareri Vote_lcap0%Yu Yu Hakusho-Pareri Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Merge...
Yu Yu Hakusho-Pareri Vote_lcap0%Yu Yu Hakusho-Pareri Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ciudat
Yu Yu Hakusho-Pareri Vote_lcap0%Yu Yu Hakusho-Pareri Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nu merita sa fie vazut
Yu Yu Hakusho-Pareri Vote_lcap0%Yu Yu Hakusho-Pareri Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total voturi : 3
 

AutorMesaj
Wazuka Kaminaga
Newbie
Newbie
Wazuka Kaminaga


Numarul mesajelor : 17
Varsta : 29
Localizare : Japonia
Data de inscriere : 27/07/2008

Yu Yu Hakusho-Pareri Empty
MesajSubiect: Yu Yu Hakusho-Pareri   Yu Yu Hakusho-Pareri Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 7:32 pm

Ce parere aveti despre acest anime?

Mie mi se pare un anime de nota 10! Wink Are personaje bine conturate si o grafica excelenta Rolling Eyes Dupa parerea mea.Deci voi pune si ceva informatii :Acest anime si-a inceput aparenta in 1992 si 1995.E o serie de manga care are 175 volume din care doar 19 capitole au fost difuzate pe A+/Animax.A mai fost difuzat si pe Cartoon Network in anul:2002 in cadrul sectiunii "Adult Swim" are 112 episoade si inca doua filme numite:"The Golden Seal" si "Bonds of Fire".O noua serie YYH a mai fost difuzata in Japonia...(presupun ca l-a noi in tara v-a fi difuzata peste cativa ani).Asta e din ce am citit si am retinut...o mica parte.Am adaugat si un mic sondaj.Deci daca s-ar putea va rog si sa votati...
Sus In jos
http://rose-anime.forumgratuit.ro/
Lara Croft
Newbie
Newbie
Lara Croft


Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Data de inscriere : 27/07/2008

Yu Yu Hakusho-Pareri Empty
MesajSubiect: Re: Yu Yu Hakusho-Pareri   Yu Yu Hakusho-Pareri Icon_minitimeDum Iul 27, 2008 7:42 pm

Clar ca am votat ^_^ YAY e unul din animeurile mele preferate.....ei bine nui nici de mirare cand aventura e asa fain si povestea asa de interesanta iar personajele sunt.....ei bine cum sa spun eu.....sunt dea dreptul SUPERBI.....in special unul din ei I love you KURAMA I love you ei bine ce sa mai zic.....animeul asta va fi mereu printre preferatele mele I love you well........yu yu hakusho 4 ever and KURAMA 4 ever in my heart I love you YAY cred ca am zis prea multe Very Happy

FOREVER FORNEVER ^_^
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
 
Yu Yu Hakusho-Pareri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Vampire Knight-Pareri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~**~InNoCeNt LoVe~**~ :: ^*^Anime & Manga^*^ :: **Y**-
Mergi direct la: